ORACLE ENERJİ ZİRVESİ 2016 YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ..

  ORACLE ENERJİ ZİRVESİ 2016 YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ..

        Enerji Sektörü Hızla Değişiyor, Değişime Hazır mısınız? sloganıyla Oracle Enerji Zirvesi’in      2.cisi 13 Ekim 2016, Perşembe günü Raffles Otel’de yoğun katılım ile gerçekleşti..

     2.ci Oracle Enerji Zirvesi‘nde katılımcılara Dijital Dünyada Müşteri Beklentileri, Dijital Dağıtım, Büyük Veri ve Analitik, Operasyonel Verimlilik ve Mükemmellik, Türkiye’deki kurumlardan tecrübeler ve proje örnekleri konularında bilgiler verildi..
    Zirve’nin açılış konuşmalarında sırasıyla Oracle Türkiye Genel Müdürü Filiz Doğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Enerji İşleri Genel Müdür Yardımcısı Nilgün Ş.Açıkalın, Oracle Enerji Sektörü Strateji Kıdemli Direktörü Martin Dunlea, Eksim Holding, Strateji Başkanı Yaşar Arvas ve Oracle Enerji Sektörü Strateji Kıdemli Direktörü Mike Ballard konuyla ilgili değerli bilgiler verdiler..
     Zirvede 1 panel düzenlendi.. Öğleden sonra “Dijitalleşen Enerji Şebekeleri ve Teknoloji & Inovasyon” başlıklarında düzenlenen 8 oturumda katılımcılar bu alanda yaşanan teknolojik gelişmeleri Oracle enerji sektörü uzmanlarından ve Türkiye’de önde gelen enerji şirketlerinden dinleme fırsatı buldular..
    Oracle Enerji Birimi Türkiye Satış Direktörü Nadire Müge Gökçek moderatörlüğünde gerçekleşen “Enerji Sektöründe Yaşanan Gelişmeler ve Karşılaşılan Zorluklar” başlığındaki panelde panelist olarak konuşan Şinasi Gölbaşı (AKSAGAZ Ticaret Direktörü), Serhan Özhan (CLK Enerji, Bilişim Sistemleri Direktörü), Mustafa Taşdemir (KCETAS, Bilgi Teknolojileri Müdürü), Uğur Aslım (Kolin Grup, BT ve BS Direktörü) izleyenleri aydınlattılar.

Sosyal Ağlarda Paylaşın
Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayınız...

Reklam & Abone

Abonelik ve reklamlarınız için

Online Başvuru